Srpen 2015

Post freedom - The Decentralization of Thought (ancap punk)

7. srpna 2015 v 21:38 | Sněhulák |  Média
Ahoj Smějící se Zdravím vás po pár letech hibernace. Ne, že bych chtěl činnost blogu obnovovat, ale napadlo mne, že bych sem jednou za pár let, mohl hodit nějakej zajímavej příspěvek. A tím myslím, že by "nová" fošna americký anarchokapitalistický kapely, být mohla. :-)

Post Freedom je hudební skupina z Baltimoru (USA), která se v textech opírá především o témata z okruhu libertarianismu/anarchokapitalismu, což pro českého posluchače punku může být zajímavá exotika. Své poslední album "The Decentralization of Thought" připravila pro své fanoušky ke stažení za dobro/volný příspěvek.

Přes >tento odkaz< získáte album v MP3, FLAC a dalších formátech vysoké kvality. Finanční podporovatelé také získají neomezené streamování přes Bandcamp app. Na fošně jsou mimo jiné i hity jako je "the War Machine" či "Smash the State!"

A jak na to? Po kliknutí na Buy Now vám vyskočí okno, kde se vás zeptají, za kolik si to chcete koupit (Name Your Price). Buď dáte tolik, kolik uznáte za vhodný (dar bude použit na výrobu vinylů), nebo tam prostě vložíte číslo nula (0) a stahujete.

Tak příjemnou zábavu! :-)