Písecký Punkový Svět (1.) - Druhá strana

24. září 2007 v 22:58 | Druhá strana + Punkovej sněhulák |  Písecká Punková scéna
DRUHÁ STRANA
post-punk/rock/hardcore/crossower
Založení : léto páně 2004
Členowé :
FILIP HORÁK
Přezdíwka :"HORIS"
Funkcionář w oboru :
Zpěw, řew, šepot a skřek
Wěk : beztak je mu taky 20, ale nikdo to přesně newí…
Wliwy a oblíbené kapely : Marylin Manson, KoRn, Iron Maiden, the.switch, Gaia mesiah a další
FILIP HAVEL
Přezdíwka :"HEJWL" ; "FILIPEC"
Funkcionář w oboru :
Guitar Hero-In
Wěk : táhne mu na 20 a kdo wí jestli swojí oslawu přežije :-)))
Wliwy a oblíbené kapely : Waltari, Wohnout, System of a down, Static-X a další
ZDENĚK LIŠKA
Přezdíwka :"FOXX" ; "FOXEC" a "WRCHNÍ HUDR-ANT"
Funkcionář w oboru :
BASS(tard)
Wěk : wědci se stále dohadují, ale bude to okolo 20
Wliwy a oblíbené kapely : Uff, to bude těžký rozhodowání - System of a Down, Exploited, N.V.Ú. , Gaia mesiah, Suicide, Funkce šroubu, Misfits, Biohazard, Skyline, the.switch, Potshot, KoRn, Chancers, Status praesents, Fast food orchestra, Krucipüsk, Sick of it all, Offspring, Nekromantix, JZLF, Soulfly, E!E, Wohnout, 2v1, Sepultura, Die outsiders, Slipknot, Totální nasazení, V.T. marvin, Tleskač, Spínací špendlík, Rancid, Houba, Ine kafe, Phantoms on fire, Kritická situace, Nejistá egzistence... a radši už dost !!!
TOMÁŠ MAJDL
Přezdíwka : "THOMAS" ; "MAJDLIS"
Funkcionář w oboru :
Protrhawání blán, rozlamowání činelů, ušlapawání šlapek a destrukce paliček
Wěk : za nedlouho to bude 20 let co se bez warowání zhmotnil na tomto swětě
Wliwy a oblíbené kapely : Slipknot, Soulfly, Sepultura a další
"Odpadlíci" :
Honza "ŘEHORKA" Řehoř
(bicí), Vítek "WYTEK" Zavřel (basa), Patrik "PATRIQ" Kotrba (bicí, pak kytara, občas zpěw a nakonec smah :-((( ), Petr "ŠEJMUS" Šindelář (zpěw)
Co w součastnosti kapela dělá ? :
Dostáwá se z rozsáhlých personálních změn, změny zkušebny, změny stylu hraní a tworby, wčetně rozsáhlé úprawy stáwajícího repeortoáru… Prostě berte to tak, jako kdyby jsme začínali znowa = od začátku :-) Mějte strpení…určitě se wyplatí ;-)))
Hist(e)orie :
(na celou si asi newzpomenem, protože je to hafo špeků dáwno a nás spíš zajímá naše budoucnost)
2004
  • Konec školního roku - Foxx se začíná na intru z nudy učit na kytaru… Moc mu to nejde, ale chce si splnit swůj debillní dětský sen - založit wlastní kapelu. Přibírá do swého naiwního plánu ještě dwa swé kamarády z dětstwí - Patriqa a Wytka (dnes ex-members) a zkouší se u Patrika doma w takowé staré polorozpadlé budowě, která sloužila jako klubowna / ochlastowna = napajowna a místo kde se scházejí nejrůznější žiwly. Zanedlouho si Foxx, Patriq a Wytek kupují nástroje a jakési takési Noname aparáty od nejmenowaného chlapíka z Plzně který je za lewný peníz wyrábí… Následně se kupují pofiderní bubny, ale stejně není nikdo kdo by na ně hrál…
Zpěw : Nikdo
1. Kytara : Patriq
2. Kytara : Foxx
Basa : Wytek
Bicí : Jak kdo, jak kdy (wětšinou Patriq)

2005
  • Posléze přichází na scénu nowý bubeník, náš býwalý spolužák ze základky Honza Řehoř, který sice něco hraje… Ale je to takowé bubenické techno - příliš strojowé a bez nápadu… Patriq se rozhoduje že bude hrát na bubny a tak se po letní brigádě za Foxxowo těžce wydřený prachy s příspěwkem Wytkowo mladšího bráchy Zbyňdi co chodí naše pseudo-hadry občas poslouchat kupují nowé bicí. Díky Wytkowo učiteli na basu si pořizujeme lampowý zesilowač TESLA + 2 reprobedny na zpěw, což má na swědomí Patriq, který se následně rozhoduje, že bude zase hrát na kytaru. Na bubny si občas někdo zatříská, ale žádná sláwa. Takhle se zkouší do konce roku. Každý si hraje na co chce a co ho napadne. Někdy na sklonku roku přichází na zpěw Petr Šindelář - neuwěřitelné howado schopné zazpíwat oprawdu skoro cokoliw co ho napadne… místo textu - bohužel :-((( Chlastá se a hulí jako nikdy předtím. O muzice se wíc mluwí, než aby se hrála. Posléze Šejmus pro swojí absolutní nespolehliwost a nepřizpůsobiwost dostáwá padáka. Ale dokázali jsme s ním zahrát alespoň 2 nebo 3 wěci ;-)))
Zpěw : Šejmus, Nikdo (občas lepší než to prwní jmenowané :-) )
1. Kytara : Patriq
2. Kytara : Foxx
Basa : Wytek
Bicí : Řehořka, Patriq, kdo přijde
2006
  • Přes zimu se skoro nezkouší, bicí a aparáty přemrzaj a tudíž dostáwaj pěkně na prdel. Na jaře přichází ke slowu nowý bubeník Tomáš Majdl a někdy okolo léta zawítá do zkušebny Patrikůw spolužák z písecké průmyslowky Filip Havel, aby nám zkusil trápit mikrofon… Nějak to newyjde, je s námi asi jen 2 zkoušky - jeho zpěw je na hlawní hlas příliš…obyčejný. Což je mu taktně naznačeno a on uznáwá. Ale jewí zájem o kytaru a začíná se na ní učit. Po tom co jsi Foxx kupuje "nowý" aparát a nowou Ibanezku GSZ 120, Patriq si kupuje Foxxowo Yamahu EG 112 a Filipec si kupuje Patrikowo Squier by Fender Telecaster (přirozený koloběh kytar :-) ) Někdy na podzim, těžce zamilowán odchází basák Víťa a kapela se pomalu ukládá k zimnímu spánku, jako každý rok. Filipec se učí docela rychle a dělá welké pokroky, Foxx začíná přemýšlet o změně nástroje který wždycky celkem přitahowal - basa. Na wánoce si jí od Víťi půjčuje a jako spráwný samouk si wytwáří nějáký základ. W zimě se skoro nezkouší.
Zpěw : Filipec, Nikdo
1. Kytara : Patriq
2. Kytara : Foxx
Basa : Wytek, Nikdo
Bicí : Majdlis
2007
  • Na jaře se ještě wyzkouší jeden týpek na postu basáka, ale protože má Foxx podle kapely mnohem lepší předpoklady, učenliwost a motiwaci je rozhodnuto. Přechází na basu a začíná se zas nějak zkoušet… Wšichni zjišťují že spoustu wěcí přes zimu zapoměli a tak se drtíme w podstatě od znowa. Filipec si kupuje nowou nádhernou, zničující a sqwěle hrající kytaru typu WARLOCK od firmy B.C.RICH. Foxx w umění na basu zaostáwá, ale rychle se zlepšuje. Během léta si wydělá na fajnowý aparát, wymění swou milowanou kytaru Ibanez za 14 let starou basu Ibanez a drtí se dál. Aby se ještě zdokonalowal a wymýšlel další wěci, kupuje si ještě kytaru na cwičení doma. Kluci nezaostáwají wůbec za ním - Filipec si od kytaristy jedné písecké kapely kupuje wynikající 100W kombo CRATE, Patriq si kupuje 65W kombo PEAVEY a nějáký efekty na kytaru. Jednoho dne se konečně, z čista jasna, po dlouhých ohlašowaních a očekáwáních objewuje Patriqůw, ale spíš Wítkůw a Foxxůw spolužák ze základky (byli spolu w jedný třídě) Filip Horák, který kdysi dáwno wyhrožowal že přijede a bude zpíwat. We zkušebně byl asi jednou a nepředpokládal našemu projektu moc dlouhé trwání. Tím s čím se setkáwá je překwapen a nadšen - chce být hrozně moc naší součástí. Jsme jeho přístupem i kwalitami nadšeni a okamžitě ho přijímáme. Učí se texty, snaží se, kupuje si nowý mikrofon a chce to co nejdříw rozjet. Wytahujeme starý wěci, měníme je, předěláwáme a samozřejmě twoříme kompletně nowý materiál. Sháníme nowou zkušebnu a wypadá to dobře. Mezitím ale náš 2. kytarista Patriq začíná ulítáwat na twrdých drogách a nikdo o tom nemá ani tušení, až na Foxxe, který warowně blekotá… Pak to wyjde najewo, začíná se chowat podiwně a chce wyrazit Filipce z kapely. Nastáwá zmatek a je jasno že se weze až po uši we sračkách. Pak dobrowolně odchází. Radši stěhujeme pryč než nám začne prodáwat wěci, čekáme až se přesunem do nowých prostor, což bude doslowa co newidět…
New era is coming… !!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 meg meg | 9. března 2008 v 22:01 | Reagovat

Ty vole! Ja ti z ty pitomy klavesnice vymontuju to "w"!!! Nemuzes psat jako clovek a ne jako tupy malý decko?!?!?!

2 Punkovej sněhulák Punkovej sněhulák | E-mail | Web | 10. března 2008 v 18:39 | Reagovat

Nepsal jsem to já, ale frontman DS.

3 SOAD SOAD | E-mail | 18. září 2008 v 20:01 | Reagovat

To je fakt kdesi som cotal ze to ,,w" puzivali Emaci a ja icj NEZNASAM !!! Punk to je moje !!!!!!! Naj skupina pre mna je System of a Down !!!!!!

4 SOAD SOAD | E-mail | 18. září 2008 v 20:02 | Reagovat

SRY ludi trocha som ten text dobabral lebo som sa ponahlal, dufam ze to po mne precitate !!!!

5 lool lool | 17. června 2010 v 5:54 | Reagovat

soda : prej punk to je moje a nej skupina system of a down :D :P :) ;-) to je punk jak svine

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama