Květen 2007

Punk '90 Tour - 2.6.07 Písek - V.T.Marvin, Funus Band, Qýchodu, Ucházím

27. května 2007 v 21:52 | Punkovej sněhulák |  Akce!
Kdo: FUNUS BAND + QÝCHODU + UCHÁZÍM + V.T.MARVIN

Kdy: 2. Května 2007

Od: 20:00 hod.

Kde: Divadelní kavárna Tylova 69, Písek

Za kolik: ?

Můj amaterský výtvor:)) - klip A.C.A.B.

26. května 2007 v 20:28 | Punkovej sněhulák |  Média


Danny Parker blog

21. května 2007 v 12:00 | Punkovej sněhulák |  Spřátelené projekty
http://dparker.blog.cz/
(web nejen o Skinheads)

Mightysounds Punkrock Párty(25.-26.5.) a Ples nového Rádia Brod (2.6.)

20. května 2007 v 22:49 | Punkovej sněhulák |  Akce!
PLES RÁDIA BROD
So 2.6. 2007, Krásná Hora u Havlíčkova Brodu - KD od 14h., Hrají: N.V.Ú., Flaming Cocks, Promile, Fousatej Hat, Morčata Na Útěku, RV-4, Embargo, Upland, Nu Pagadi, Aggressive Tyrants, Novoveska, P.S.U., Mravní Zkaženci, Josef Mařánek. Vstup: v předprodeji: 149,-Kč. předprodej od 21.5. do 1.6. do 17h. v Havl.Brodě: Ethno Shop Tulipán, Black Sheep Street Shop, Smile Street Shop, v Jihlavě: Smile Street Shop, na místě: 199,-Kč.. Před i po koncertě Rockotéka DJ Housky. Krásná Hora leží 5 Km od Havlíčkova Brodu dostanete se tam autobusem nebo taxíkem či pěšky. Na akci hojnost jídla a pití. Info: www.radiobrod.cz

Video: Flogging Molly - Whats left on the flag

14. května 2007 v 23:07 Média
Irish Folk Punk .. co dodat? Prostě jen, užíte si to;)


Flogging Molly - Whats left on the flag
(přehrávat v QuickTime Playeru)


(Pro stažení klikněte pravým tlačítkem na "Flogging Molly - Whats left on the flag" a zvolte Uložit cíl jako...)
*Všechny mp3 a videa, které jsou zde volně ke stažení nejsou uloženy na tomto serveru, proto se distancujeme od odpovědnosti za jejich kvalitu, funkčnost či porušování autorských práv. *


Takhle by to mělo vypadat

13. května 2007 v 15:07 | Skins? |  Skinheads

Fakt pekny kresby

13. května 2007 v 15:04 | Skins? |  Galerie

Vlajka Jižanské Konfederace

12. května 2007 v 22:25 | Bohemia Skinhead 69 |  Skinheads
Vlajka Jižanské Konfederace (takzvaný REBEL, Jižanka či LUCKY 13)
Je symbolem národního konzervatismu, rebelství, vzdoru a otevřeného odporu vůči všemu nedobrému ve společnosti i ve světě. Často je zneužívána neonacisty jako symbol nadřazenosti bílé rasy. 13 jižanských států totiž chtělo zachovat morální, národní a společenské hodnoty a tradice, mezi které bohužel patřilo i otrokářství. Vlajku zprvu používali Punks jako symbol rebelství. Zanedlouho se začala vyskytovat i v hnutí Skinheads. Ti jí začali používat jako jeden ze znaků hnutí, poněvadž měli v podstatě stejné cíle (kromě rasismu a otrokářství samozřejmě). V současnosti skutečný význam vlajky není příliš známý, bohužel je více známá neonacistická verze jejího používání, což je nesmírná škoda. Tím lépe ale uděláme, jestliže o jejím skutečném významu dáme lidem vědět.
Jižanka

(Dodatek 7.8.2015 - Afroameričanka Karen Cooper obhajuje Konfederační vlajku a tvrdí, že je symbolem svobody via DailyMail.)

Brno - koncert 18.5.07

11. května 2007 v 23:16 | Punkovej sněhulák |  Akce!

Skinheads

11. května 2007 v 22:41 | Skins? |  Galerie

Karikatura

11. května 2007 v 22:39 | Skins? |  Galerie


Video: Stage Bottles - Hooligan (live) + zajímavá mp3

8. května 2007 v 21:08 Média
Dnes tu pro vás máme klip německé Street Punkové (a SHARP) kapely Stage Bottles - Hooligan
Rozhovor s touto kapelou ZDE
Oficiální stránky ZDE
(Pro stažení klikněte pravým tlačítkem na "Stage Bottles - Hooligan" a zvolte Uložit cíl jako...)
*Všechny mp3 a videa, které jsou zde volně ke stažení nejsou uloženy na tomto serveru, proto se distancujeme od odpovědnosti za jejich kvalitu, funkčnost či porušování autorských práv. *

1. Barčina Reporťáž - Marná snaha, Tleskač, Dech dehtu

2. května 2007 v 22:42 | BaruSKA |  Reportáže a recenze
Kdy: 9. březen 2007
Kde: Volyně
Kapely: Marná snaha, Tleskač, Dech dehtu
Vlezný: 140 ;- Kč
Když jsem se dozvěděla, že Volyni navštíví známá SKA kapela z Plzně, zprvu jsem tomu ani nevěřila. O koncertě jsem se dozvěděla z portálu bandzone.cz , kde je mezi kapelami registrovaná i Marná snaha. Tak jsem zburcovala plno kámošů, že každá správná akce a ještě ke všemu ve Volyni, se má podpořit.
Nastal onen slavný den a já celá natěšená navštívila ještě jedno z mnoha kulturních zařízení, pokořila jedno orosený tykadlo a vydala se směr Na Nové. Sál už celkem praskal ve švech a na pódiu vyhrávala Marná snaha. Je těžký úděl kapel hrát jako první. Publikum je zpočátku jak z ledu, sedí, kouká, seznamuje se s novým prostředím. Marná snaha, i když se snažila, prolomit ledy se jí nepodařilo. Našlo se pár lidí (no já a ještě dva), kteří přišli blíž, ale veškerá snaha byla marná J. Bylo znát, že každý přišel jen na Tleskače a ostatní je mu šumák.
Když začal Tleskač zvučit, v publiku to ožilo. Toho mnozí využili a pokusili se trumfnout jindy nekončící frontu u baru.Konec zkoušky a Tleskač zmiznul v zákulisí, aby za malou chvíli mohl rozjet divočinu ve slušivých černo-bíle laděných oblecích. A to už fronta u baru zcela zmizela. Tleskač zásoboval vyhládlé publikum svými písněmi i z posledního alba Na předměstí Bory. Sedících bylo minimum, což nebylo extra dobré, protože místa na parketu ubývalo a ty, co si chtěli pořádně zaskákat, bleskově uzemnila ohromná masa lidí a taky pár rádoby punkáčů, kteří sem přišli roztáčet své nemilosrdné pogo J. Tleskač hrál poměrně dlouho, ale po několika přídavcích nekompromisně zmizel v zákulisí, aby uvolnil místo další obr divočině.Dech dehtu.

Poučená od členky kapely jsem se zvědavá přesunula blíž. Tentokrát se pole vyklidilo, ale sama jsem tam nestála J. Na podium postupně přicházel Dech dehtu a já nevěřila vlastním očím, když konečný počet byl 15 členů!!! Výběr nástrojů byl velmi pestrý. Krom všech možných dechů se tu objevil i triangl, kravský zvon, barel od barvy nebo třeba dřívka. Většina členů to s alkoholem "krapet" přehnala a tak kromě neuvěřitelného zvuku předváděli i neuvěřitelné pohybové kreace. Každopádně to byl ohromný zážitek a tak mi bylo docela líto, když po pár písních museli i oni ukončit tu svojí show.
Jenže to už byl u konce i veškerý večerní program a tak jsem si jen počkala na odvoz domů, a byla jsem ráda, že jsem byla u toho.
A závěr? Za dobrou cenu, kvalitní akce. A jak pravila jednou dvě od pohledu "velmi sympatická" děvčata v Pod čáře na dámských toaletách : "ty jo tady je to hustý! Sem budem chodit častějc jak do Družby(=Disko) jooo?".
Pic Bára