Únor 2007

Pohled do minulosti Skinheads (1)

27. února 2007 v 19:45 | Punkovej sněhulák a spol. |  Skinheads
Skinheads Reggae and Rude Boys-1970
Original Skinheads and Suedeheads
Skinhead Moonstomp- 1970 Skinheads and Rude Boys

Video: Bad Manners - Lip Up Fatty

26. února 2007 v 0:01 | Punkovej sněhulák a spol. |  Média
Dnes tu pro vás máme další legendu, tentokrát ze Ska scény - Bad Manners
(video ke stažení vypadá jinak než z YouTube)
Bad Manners - Lip Up Fatty

( Pro stažení klikněte pravým tlačítkem na "Bad Manners - Lip Up Fatty" a zvolte Uložit cíl jako...)
*Všechny mp3 a videa, které jsou zde volně ke stažení nejsou uloženy na tomto serveru, proto se distancujeme od odpovědnosti za jejich kvalitu, funkčnost či porušování autorských práv. *Legenda Ska - Bad Manners

23. února 2007 v 15:21 | Punkovej sněhulák a spol. |  Skinheads
Skupina jejíž začátky sahají až do roku 1976 se s přelomem 80. let velmi rychle zařadila po bok the Specials, the Beat a Madness a zaútočila na čelní místa britských hitparád.
Anglická mutace ska často nazývaná two-tone vykrystalizovala z tradičního pojetí přivezeného do Anglie karibskými přistěhovalci a v době nástupu Bad Manners na scénu zažívala stále svůj vrchol.
Středoškolská kapela v čele s kultovním tlouštíkem Busterem Bloodvesselem se chytila šance za pačesy, napsala několik enormně úspěšných hitů jako Ne-Ne-Na-Na-Na-Na-Nu-Nu, Lip Up Fatty, Special Brew, Lorraine, Just A Feeling, Can-Can nebo Walking In the Sunshine a rázem stála na nejvyšším možném stupni popularity jenž mohla ska kapela v Británii dosáhnout. Vzhledem k tomu, že k následovníkům the Beat či the Specials se v té době hlásili i Stingovi the Police, nebyla to meta jen tak zanedbatelná.
Bad Manners se začali čím dál tím častěji objevovat ve všemožných televizních pořadech, jejich písně si drželi měsíce vysoké pozice v domácím žebříčku a bláznivá show jenž skupina předváděla se stala pověstná široko daleko.
Díky své popularitě pomohli Bad Manners, jakožto kapela složená ze členů několika etnických skupin, zbourat předsudky a rozšířené mínění, že ska kapely mají blízko k rasistickým hnutím.
Skupina absolvovala krom koncertování v Británii a Evropě i několik turné po Spojených Státech, kde snad krom začínajících the Toasters neměl ještě nikdo o ska ani ponětí.
Bad Manners však byli se svou vrozenou schopností úžasně bavit publikum a buldočí houževnatostí úspěšní i zde.
Zvláště alba Ska´n´B a Loonee Toons! se prodávala velmi dobře avšak popularita ska v druhé půlce 80. let pomalu ustoupila, a tak následujících 10 let byli Bad Manners střídavě pohromadě a rozpadlí.
Trvalá reinkarnace přišla až v půlce let devadesátých, kdy se ska dostalo díky americké třetí vlně znovu do popředí zájmu.
Od té doby zase devítičlenný ansámbl točí desky a bez přestání koncertuje. Zpěvák Buster je ještě tlustější než býval a živá vystoupení kolikrát i divočejší než před dvaceti lety.Částečný zdroj: skaweb.cz
Oficiální web: http://www.badmanners.net/

Další nový banner webu - malý formát

19. února 2007 v 21:48 | Punkovej sněhulák |  Ostatní
kód ikony:
<a href="http://punkandskins.blog.cz/"><img src=" http://st.blog.cz/p/punkandskins.blog.cz/obrazky/8415699.jpg" alt="Punk And Skins" width="90" height="32"/></a>

Pozor změna!!!!

19. února 2007 v 17:08 | Skins? |  Akce!
Koncerty z RC Morrisonu jsou přesunuty na Klub Na rampě!

No Nazis in our pub!

15. února 2007 v 16:46 | Punkovej sněhulák a spol. |  Galerie


Video: Agnostic Front - Riot Riot Upstart

8. února 2007 v 17:33 | Punkovej sněhulák |  Média
Dneska tu pro vás máme něco z trochu jiného soudky:) AGNOSTIC FRONT - veteráni z New Yorku, hrající svůj HC/punkový nářez od začátku 80. let. Ve světě jsou považováni za jednu z nejlepších HC kapel.
( Pro stažení klikněte pravým tlačítkem na "Agnostic Front - Riot Riot Upstart" a zvolte Uložit cíl jako...)
*Všechny mp3 a videa, které jsou zde volně ke stažení nejsou uloženy na tomto serveru, proto se distancujeme od odpovědnosti za jejich kvalitu, funkčnost či porušování autorských práv. *

Koncert 9.2.07 - Bohužel Zrušen

1. února 2007 v 15:52 | Punkovej sněhulák |  Ostatní
Koncert plánovaný na 9.2.07, v hospodě U Koček v Písku - Z technických důvodů ZRUŠEN. Omlouváme se.